![У Львівській області “ГАЗель” збила двох дорожніх робітників](https://thumbor.my.ua/_zXMG9pPTaMvJHea8eqtPh6BR30=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F205e440418a56ec0a5e0fe1f4006ae8f.jpg)
У Львівській області “ГАЗель” збила двох дорожніх робітників
КИЇВ. 14 вересня. УНН. У Львівській області затримали водія, який скоїв наїзд на двох дорожніх робітників, один з них загинув, інший отримав травми. Про це повідомляє пресслужба ГУНП у регіоні, передає УНН.
“ДТП сталася сьогодні, 14 вересня, о 9:00 на автодорозі „Львів—Ужгород“, неподалік міста Новий Калинів Самбірського району... Водій автомобіля „ГАЗель“ — 51-річний львів’янин, не впорався з керуванням, виїхав на узбіччя дороги та скоїв наїзд на двох працівників дорожньо-будівельної компанії, які в момент аварії виконували дорожні роботи. Від травм, отриманих внаслідок ДТП, на місці загинув 26-річний мешканець Самбора. Крім того, з тілесними ушкодженнями госпіталізували 45-річного мешканця району”, — йдеться в повідомленні.
За фактом ДТП відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання — до 8 років позбавлення волі.
“Досудове розслідування триває. Невдовзі суд обере затриманому запобіжний захід”, — додали в поліції.
Як повідомляв УНН, у Харкові в ніч на понеділок сталася ДТП за участю автомобіля швидкої допомоги, в результаті якої травмувались три людини.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)