/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2Fd21a07f57884f1c4aea8c619ab99405f.jpg)
У Трампа виявили антитіла до Covid-19
У президента США Дональда Трампа виявили антитіла до коронавірусу.
Про це повідомила прессекретар Трампа Кейлі Макенані.
Вона зазначила, що протягом доби у Трампа не спостерігаються симптоми захворювання.
«На сьогодні у нього немає температури вже протягом понад чотири дні, симптомів немає більше, ніж 24 години, він не потребував і не отримував додаткової кисневої підтримки з моменту госпіталізації», - йдеться у висновку лікарів.
Також повідомляється, що за результатами аналізів у Трампа в організмі наявні антитіла до коронавірусу.
Прессекретарка Білого дому Кейлі Макінені на брифінгу в цей же день заявила, що Трамп візьме участь у другому раунді дебатів, незважаючи на внесені зміни.
Як повідомлялося 2 жовтня, Трамп підхопив коронавірус.
Раніше Трамп повідомив, що він самоізолювався після того, як в однієї з його найближчих радниць Хоуп Хікс виявили коронавірус.
Вона супроводжувала президента під час поїздок на дебати 29 вересня і на мітинг в Міннесоті, що пройшов 30 вересня.

