Два пенальті і нульова реалізація: "Зоря" і "Ворскла" поділили очки в матчі УПЛ

Луганська "Зоря" і полтавська "Ворскла" зіграли внічию в матчі 9-го туру української Прем'єр-ліги. Поєдинок відбувся на "Славутич-Арені" в Запоріжжі і закінчився з рахунком 0:0.

Головними подіями зустрічі стали два вилучення. Спочатку на 59-й хвилині пряму червону картку перед собою побачив захисник "Зорі" Дмитро Хомченовський.

Через 10 хвилин склади команд зрівнялися. За повторне попередження достроково відпочивати відправився півзахисник "Ворскли" Павло Ребенок, який вийшов на заміну на другий тайм.

У цілому, "Зоря" частіше загрожувала воротам суперника (12 ударів і 6 у площину проти 5 ударів і 1 у площину). Однак забити так нікому і не вдалося.

• "Ворскла" (16 очок) піднялася на 3-є місце в турнірній таблиці УПЛ, "Зоря" (11 балів) йде 9-ю.
  • У наступному турі команда з Луганська 21 листопада зіграє в гостях з "Олімпіком", а колектив із Полтави днем пізніше прийме "Колос".