У Дніпропетровській області біля кафе розстріляли чотирьох спортсменів: з'явилося відео
У Дніпропетровській області біля кафе розстріляли чотирьох спортсменів: з'явилося відео

У Дніпропетровській області біля кафе розстріляли чотирьох спортсменів: з'явилося відео

У Першотравенську Дніпропетровської області в ніч з 6 на 7 листопада біля одного з ресторанів міста стався конфлікт. В результаті четверо чоловіків, які виявилися спортсменами місцевого спортклубу, з вогнепальними пораненнями були доправлені до лікарні, а зловмисникиз місця події втекли.

Як повідомили у Павлоградському відділі Нацполіції України, всі особи причетні до злочину встановлені. Зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

Також вирішується питання про оголошення їм про підозру за ч. 2 ст. 15 п. 7 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (замах на вбивство).

Тренер поранених спортсменів розповів про стан своїх підопічних у соцмережі.

"У них стан вкрай важкий. Вони знаходяться у комі, у реанімації. У одного куля пробила лобову частину, прошила голову і пройшла до потилиці. У Дена роздроблена нога, куля пошкодила шию і частину обличчя, у Костяна пробито легеню, кулі застрягли в обличчі і тулубі. Стан вкрай важкий. У Влада зламані ребра і зачеплені легені. Всі пацани потребують допомоги", - говорить тренер Валерій Вигонський. 

На одному з телеграм-каналів виклали відео з камер відеоспостережень на вулиці поблизу кафе, на якому зафіксовано момент стрілянини.

Відео У Першотравенську розстріляли чотирьох спортсменів: з'явилося відео

У Першотрравенську в ніч з 6 на 7 листопада біля одного з кафе міста стався конфлікт. В результаті четверо чоловіків з вогнепальними пораненнями були доправлені до лікарні, а зловмисники з місця події втекли. Як повідомили у Павлоградському відділі Нацполіції України, всі особи причетні до злочину встановлені. Джерело: Х* Днепр

У Першотравенську розстріляли чотирьох спортсменів: з'явилося відео

Нагадаємо, що у передмісті Дніпра поліція затримала двох чоловіків, що пограбували підприємство місяць тому. Вони погрожували працівникам рушницею, змусили усіх лягти на підлогу і вимагали віддати ключі від сейфа. 

Автор:
Юлія Шевченко
Джерело матеріала
loader
loader