/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F76%2F4eaa1c72fb9956a694f5d5c2f52c11b9.jpg)
У Сумах затримали "смотрящого" за Харківщиною, який переховувався майже 4 роки – СБУ
У Службі безпеки України заявили про затримання відомого кримінального авторитета. Про це повідомляє прес-служба СБУ.
Зазначається, що чоловіка вже 4 роки розшукували за скоєння тяжких злочинів. Його вдалося затримати в рамках спецоперації.
"Оперативники спецслужби встановили місцезнаходження зловмисника, який у кримінальних колах вважається "смотрящим" за Харківською областю. За даними слідства, фігурант причетний до вчинення низки злочинів, у тому числі незаконного поводження зі зброєю, а також опору і погрозам правоохоронцям", – йдеться у повідомленні.
Чоловіка було затримано у Сумах, де він тимчасово проживав з 2017 року. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.
"Наразі вирішується питання щодо застосування до затриманого запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Також перевіряється можлива причетність фігуранта до вчинення інших тяжких та особливо тяжких злочинів", – зазначили в СБУ.
Нагадаємо, на Закарпатті затримали новообраного голову Воловецької ОТГ Михайла Попелича. Його зловили на хабарі у 80 тисяч гривень.

