Проблеми в атаці і пізній гол: "Шахтар" у самій кінцівці вирвав перемогу над "Дніпром-1"

Донецький "Шахтар" обіграв "Дніпро-1" в матчі 11-го туру української Прем'єр-ліги. Зустріч, що проходила на "Дніпро-Арені", завершилася з рахунком 1:0 на користь донецької команди.

Гра не була багатою на гольові моменти. У "гірників" найбільш реальні шанси, щоб забити мав Майкон. Але в першому випадку його удар зі штрафного виявився неточним, а в другому епізоді голу завадив голкіпер господарів Валерій Юрчук.

Дніпро-1 - Шахтар
upl.ua
Дніпро-1 — Шахтар

"Дніпро-1" і зовсім за 90 хвилин матчу завдав всього два удари по воротах гостей. Один з них припав у площину, але не став проблемою для Анатолія Трубіна.

Вирвати перемогу чинний чемпіон країни зміг на 88-й хвилині. Автором результативного удару став Тете.

• "Шахтар" набрав 23 очки і скоротив відставання від лідируючого "Динамо" до трьох балів. "Гірники" як і раніше утримують 2-е місце. "Дніпро-1" (8 очок) знаходиться на 11-й позиції в турнірній таблиці.
  • У наступному турі "гірники" 5 грудня вдома приймуть "Минай", а дніпряни на наступний день у гостях зустрінуться із "Зорею".