Скасований пенальті і мінімум моментів: дербі Манчестера завершилося внічию

"Манчестер Юнайтед" і "Манчестер Сіті" зіграли внічию в матчі 12-го туру англійської Прем'єр-ліги. Зустріч проходила на стадіоні "Олд Траффорд" і завершилася з рахунком 0:0.

У першому таймі найреальніший момент відкрити рахунок не використали гості. Кевін Де Брюйне вивіввіч на віч із Давидом де Хеа Ріяда Мареза, але алжирець пробив у воротаря господарів. Сам бельгієць опинився першим на добиванні, але пробив він вище воріт.

Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті
Associated Press
Манчестер Юнайтед - Манчестер Сити

На початку другого тайму Маркус Решфорд заробив для "Манчестер Юнайтед" пенальті, проте арбітр скасував своє рішення після перегляду відеоповтору - у форварда був зафіксований офсайд.

Пізніше ще один момент був у Де Брюйне, але пробиваючи з меж карного майданчика, хавбек "Манчестер Сіті" потрапив у Харрі Магуайра.

У підсумку, зустріч так і завершилася без забитих м'ячів.

• "Манчестер Юнайтед" (20 очок) знаходиться на 7-му місці в турнірній таблиці АПЛ, "Манчестер Сіті" (19 балів) знаходиться поруч - на 8-й позиції.
  • У наступному турі 17 грудня "Манчестер Юнайтед" у гостях зіграє з "Шеффілд Юнайтед", а "Манчестер Сіті" 15 грудня прийме "Вест Бромвіч".