![Чергова хвиля "мінувань" в Одесі: поліція перевіряє близько 380 закладів освіти](https://thumbor.my.ua/H_uwHfi_rXHRQ5Ek8bXH85okefU=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F3edc0a09ef00e5e7e2b6c2455870afee.jpg)
Чергова хвиля "мінувань" в Одесі: поліція перевіряє близько 380 закладів освіти
КИЇВ. 25 січня. УНН. В Одесі правоохоронці перевіряють можливе замінування 373 дитячих садочків, шкіл, ліцеїв та учбово-виховальних комплексів. Повідомлення про замінування надійшло на адресу поліції. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу поліції Одеської області.
Цитата:
"На електронну адресу поліції надійшло повідомлення про те, що 373 дитячі садочки, школи, ліцеї та учбово-виховні комплекси Одеси та області заміновані", - йдеться в повідомленні.
Деталі
Зазначається, що для перевірки інформації на місця скеровані слідчо-оперативні групи територіальних підрозділів поліції, вибухотехніки, кінологи та рятувальники.
Варто нагадати
20 січня в Одесі правоохоронці перевіряли можливе замінування 186 дитячих садочків та учбово-виховальних комплексів.
15 січня до поліції надійшло повідомлення про загрозу вибуху у 185-ти дошкільних дитячих закладах Одеси.
А 13 січня в Одесі "замінували" 26 дитсадків, будівлю суду та обласної прокуратури.
Додамо, за даними місцевої влади, нараховується 131 заклад дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси.
Нагадаємо, комітет ВР з питань правоохоронної діяльності рекомендував ВР посилити відповідальність для "мінерів" об’єктів критичної інфраструктури, рекомендувавши ухвалити відповідний законопроект в цілому.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)