/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2Fd3176685-8a80-462d-865a-2625ff7a320b.jpeg)
Померла актриса «Джентельмен-шоу» Ірина Токарчук: Одеса сумує за тіткою Сімою, світла пам’ять
Ще одна непоправна втрата для України. Останні декілька днів запам’яталися тим, що пішли до іншого світу багато відомих людей.
Актриса театру та кіно Ірина Токарчук пішла з життя 25 січня.
Про це повідомив кінокритик Євгеній Женін на своїй сторінці у Facebook.
«Гірка новина… Не стало Врини Токарчук, хорошої актриси та доброго друга протягом багатьох років» - написав Женін.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F0107550f-49da-4cc8-9db9-b4731ff9d51e.jpeg)
Що відомо про причини
Актриса померла на 62 році життя. Причиною смерті став серцевий напад.
Ірині Токарчук стало зле в своїй квартирі. Вона викликала швидку допомогу. Лікарі надавали допомогу, але врятувати жінку не вдалося.
Відомо, що до цього актриса довго хворіла. Через хворобу серце почало підводити, вона скаржилася на болі за день до смерті.
Про місце, час та дату прощання поки нічого не повідомляли.
Чекаємо на Вас в Telegram та Viber!
Чим запам’яталася Ірина Токарчук
Глядачі знають актрису по багатьох фільмах, серіалах та гумористичних передачах. Загалом у неї більше 70 ролей.
Полюбили глядачі її роботи у «Самотнім надається гуртожиток», «Сонька – Золота Ручка», «Одеса-мама».
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F2322232b-b14b-416e-b0b2-4337786c7ac9.jpeg)
Пам’ятають Токарчук та її незабутні ролі в гумористичних програмах «Маски-шоу» та «Джентльмен-шоу».
Найвідоміший її образ – тітка Сіма з Одеси.
Але одесити та гості міста знають Ірину Токарчук і як драматичну актрису. Вона зіграла в багатьох постановках в театрі, де її ролі були глибокими та складними.
Навіть свій ювілей 60 років зірка відзначала на театральній сцені Академічного російського драматичного театру в постановці «Ліки від депресії».
Кожна її роль зіграна серцем, актриса безмежного таланту та працездатності.
Вона вступала до театрального інституту 4 роки поспіль, батьки спочатку не вірили, що дочка буде актрисою, але Ірина все здолала.
Вона згадувала в одному інтерв’ю, як проста дівчинка з Одеси, в якої не було ні грошей, ні відомих батьків, крокувала Москвою та раділа своєму щастю, що стане актрисою.
Все життя актора, на її думку, складається зі смуг «щастя» та «нещастя»: «Така професія».
Жінка виросла в справжньому одеському дворі. Батько – одесит, мама – з Ярославля. Обоє дуже любили театр. Вони акторами не стали, а от Ірина Токарчук стала.
Вона розповідала, що батьки нею дуже пишалися. Саме вони вклали в тоді ще майбутню актрису любов до сцени.
Ірина Токарчук завжди і скрізь говорила, що вона одеситка, вона пишалася цим. Одного разу жінка згадувала, як в компанії «травили одеські байки» і раптом всі замовкли, почали шепотіти – «серед нас же одеситка». Тоді слухали тільки її.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F98fe41ab-2816-4a1e-a121-5f92f51374b0.jpeg)
Ірина Токарчук не любила, коли пародіювали одеську говірку та гіперболізували її.
«Ми нормально говоримо. З боку, коли слухаєш себе – так вона є. Але ми одесити так живемо, ми думаємо з акцентом» - говорила актриса.
Раніше сайт новин MY.UA повідомляв, що пішов з життя батько співачки Анастасії Каменськиї Олексій Жмур.
У віці 64 роки помер колишній віце-прем'єр Росії. Читайте всі суспільні новини України та світу на MY.UA.
Приєднуйтесь до нас в Twitter
Слідкуйте за нами в Flipboard

