Війна на Донбасі: вісім обстрілів за добу та смерть військового ЗСУ
Війна на Донбасі: вісім обстрілів за добу та смерть військового ЗСУ

Війна на Донбасі: вісім обстрілів за добу та смерть військового ЗСУ

2 лютого бойовики вісім разів обстріляли українські позиції на Донбасі. Від снайперської кулі загинув військовий ЗСУ. Медики надали йому допомогу, однак травми були несумісні з життям.

ООС, Донбас

Обстріли відбулися поблизу таких населених пунктів: Південне, Шуми, Кримське, Зайцеве, Павлопіль, Водяне. Ворог стріляв зі стрілецької зброї, мінометів, кулеметів і гранатометів.

У районі селища Шуми та села Водяне працювали ворожі снайпери. Неподалік Авдіївки було зафіксовано безпілотник  окупантів, українським воїнам вдалося його знешкодити.

Станом на ранок 3 лютого у зоні проведення Операції об’єднаних сил не зафіксовано порушення мирних домовленостей.

Читайте
Від снайперської кулі на Донбасі загинув військовий ЗСУ

Зникнення українського бійця

1 лютого стало відомо про зникнення українського військового у зоні ООС. 28 січня під час перевірки особового складу бойовики помітили його відсутність.

За інформацією побратимів, він перебуває на території окупантів.

Теги за темою
Війна на Донбасі ООС
Джерело матеріала
loader
loader