/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fd300e8773e9e3f073ff6e689cf34930b.jpg)
Смерть за кермом: у Житомирі водій легковика знепритомнів і протаранив дерево
У Житомирі у ДТП загинув водій легковика. Чоловікові стало зле за кермом і він скерував автівку в дерево, щоб не зіткнутися з іншими.
Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.
У середмісті Житомира легковик врізався в дерево. Водій помер на місці. Момент зіткнення зафіксували камери стеження.
Медики швидкої, що приїхали на місце ДТП, реанімувати чоловіка не змогли. Попередньо, у нього обірвався тромб.
Ймовірно, водію стало зле під час руху і він скерував автівку в дерево, аби уникнути зіткнення з іншими автомобілями.
У салоні разом із кермувальником була й пасажирка. Вона лишилася неушкодженою, втім, перебуває в шоковому стані.
Відео Обірвався тромб: у середмісті Житомира водій легковика врізався в дерево
Смерть за кермом. У середмісті Житомира легковик врізався в дерево. Водій помер на місці. Момент зіткнення зафіксували камери стеження. Медики швидкої, які приїхали на місце ДТП, реанімувати чоловіка не змогли. Попередньо, у нього обірвався тромб. Ймовірно, водію стало зле під час руху, і він скерував автівку в дерево, аби уникнути зіткнення з іншими автомобілями.
- Telegram
- Messenger
- Viber
Нагадаємо, що у Харкові під світлофором одразу 7 автомобілів зіткнулись в одному потужному замісі й тільки дивом ніхто із водіїв не постраждав у потрощених машинах.
Відео У Запоріжжі водій маршрутки влетів у стовп та втік з місця ДТП
У Запоріжжі у понеділок, 1 лютого, водій маршрутки не впорався з кермуванням та влетів у стовп. У результаті автопригоди 13 людей постраждали. Джерело: Це Запоріжжя
- Telegram
- Messenger
- Viber
- Автор:
- Юлія Шевченко

