У Києві 13-річна дівчина впала з 14 поверху
У Києві 13-річна дівчина впала з 14 поверху

У Києві 13-річна дівчина впала з 14 поверху

Про це повідомляє відділ комунікації столичної поліції.

Зазначається, сьогодні, 15 лютого, до столичної поліції надійшло повідомлення про падіння дівчинки з висоти на вулиці Княжий Затон, що в Дарницькому районі столиці.

На виклик виїхали патрульні, слідчо-оперативна група територіального управління поліції, інспектори ювенальної превенції і лікарі. За попередньою інформацією, 13-річна дівчинка, місцева жителька, впала з балкона 14-го поверху.

Подію належним чином зареєстровано в Дарницькому управлінні поліції. Після встановлення всіх обставин та проведення першочергових слідчих дій буде дана правова кваліфікація події.

  • Нагадаємо, 28 січня у ЖК "Чайка" в Київській області хлопчик випав з балкону та розбився насмерть.
  • 2 лютого в Києві з балкону 17-го поверху житлового будинку впала дівчинка.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

Теги за темою
Київ поліція смерть Кримінал
Джерело матеріала
loader
loader