Хет-трик плюс асист: форвард збірної України Яремчук видав феєричний матч у Бельгії

Український нападник "Гента" Роман Яремчук зробив хет-трик і результативну передачу в матчі 26-го туру Чемпіонату Бельгії проти "Мускрона".

"Буйволи" виграли з рахунком 4:0, а Яремчук вийшов у стартовому складі та взяв участь у всіх голах. Роман вивів свою команду вперед на 29-й хвилині зустрічі.

На 70-й хвилині він асистував Таріку Тіссаудалі.

На 85-й Яремчук оформив дубль і зробив рахунок розгромним.

У компенсований час Роман забив свій третій гол у матчі.

В активі 25-річного форварда збірної України 16 голів і 5 асистів у 29 матчах за "Гент" в нинішньому сезоні.

Зазначимо, що в поєдинку з "Мускроном" з перших хвилин на полі з’явився півзахисник Роман Безус, якого замінили в другому таймі. Третій український "буйвол" Ігор Пластун пропустив зустріч через травму.

• Після 27 турів "Гент" посідає 12-те місце турнірної таблиці Ліги Жюпіле.
  • У наступному матчі "буйволи" 19 лютого зустрінуться з "Мехеленом", за який на правах оренди з "Селтіка" грає ще один українець Мар’ян Швед.