/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F28c90f570a919310c900eaf1610254b0.jpg)
У Техасі від холоду волонтери рятують тисячі черепах
Рятувальники дістали з прибережних вод більш як 2500 особин морських черепах.
У Техасі, США, волонтерські організації врятували тисячі морських черепах, які страждають від сильного похолодання. Через різке зниження температури вони виявилися знерухомленими і впали на подобу летаргічного сну.
Про це повідомляє організація Texas Game Warden.
У рятувальній операції брали участь зоозахисна організація Sea Turtle, Техаські єгері і місцеві жителі, які розміщували черепах у своїх будинках.
Нагадаємо, що зимовий циклон у США забрав життя щонайменше 21 людини, а також залишив без електроенергії мільйони жителів країни. Окрім того, в низці штатів відклали вакцинацію від COVID-19.
Відео Новини світу: в США ураган забрав життя трьох людей
Руйнівний торнадо наробив лиха у США. У штаті Північна Кароліна загинули троє людей і принаймні десятеро з травмами госпіталізовані. Найбільше дісталось округу Барнсвік – там зруйновані десятки будинків, дороги заблоковані уламками та деревами.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F4c9aa247bf795205ac375c74c8fbf58c.jpg)
- Telegram
- Messenger
- Viber
- Автор:
- Олена Вус

