"Український снайпер": екс-форвард Динамо Яремчук забив гол іншій команді українця в чемпіонаті Бельгії

Постраждала команда Мар'яна Шведа / фото twitter.KAAGent

Український нападник "Гента" Роман Яремчук відзначився забитим м'ячем у матчі 27-го туру чемпіонату Бельгії проти "Мехелена", за який виступає інший українець - Мар'ян Швед.

Поєдинок завершився з рахунком 1:1, а Роман зіграв усі 90 хвилин. На 10-й хвилині він зрівняв рахунок на табло і не дозволив своїй команді програти. Колишні гравці львівських "Карпат" Швед та Ігор Пластун ("Гент") пропускали цю гру через травми. Роман Безус ("Гент") не потрапив у склад.

В чемпіонаті Бельгії цей гол став для Романа 14-м у 22 матчах і дозволив піднятися на третє місце в списку бомбардирів ліги.

"Українська зброя", "Український снайпер", "Не хотілося, щоб такий гравець залишив нашу команду", "Роман - справжня знахідка", - пишуть у соціальних мережах вболівальники "Гента".

Після 27 турів "Гент" посідає 12-те місце турнірної таблиці Ліги Жюпіле. "Мехелен" на 7-й позиції, що дає право на єврокубки.

Роман Яремчук: можливий відхід з "Гента"

• Про можливий відхід Яремчука з бельгійського клубу розмови ходять давно. Він міг покинути команду ще у вересні, коли у нього стався конфлікт з екс-головним тренером команди.
  • У жовтні Яремчук публічно заявив, що він "не у в'язниці" і що хоче покинути "Гент". Взимку також повідомлялося, що форвард хоче перебратися в топ-чемпіонат.

• За інформацією ЗМІ, "Гент" хоче виручити за Яремчука 20-25 мільйонів євро. Клуб вже отримував конкретні пропозиції щодо трансферу форварда, але відповів відмовою.

• Головний тренер "Гента" взимку прояснив майбутнє Яремчука.

• Форвард виступає за бельгійський клуб з 2017 року.