Бразильська перемога: "Шахтар" обіграв аутсайдера і вирвався в лідери УПЛ

Донецький "Шахтар" обіграв львівський "Рух" у матчі 15-го туру української Прем'єр-ліги. Зустріч, що проходила в Києві на НСК "Олімпійський", завершилася перемогою господарів з рахунком 2:0.

Чинний чемпіон країни вийшов вперед вже на 9-й хвилині. Марлос вивів до воріт гостей бразильця Тете, той обіграв Олександра Бандуру і закотив м'яч у порожні ворота.

Другий м'яч у грі був забитий на 60-й хвилині. Ще один бразилець Майкон реалізував пенальті, який був зароблений Вітао.

Шансів уникнути поразки у львів'ян не було. За 90 хвилин гри вони не завдали жодного удару у площину воріт "гірників". Зустріч "Рух" завершував у меншості після вилучення Бандури, який отримав пряму червону картку в компенсований до другого тайму час після грубого фолу на Вікторі Корнієнко.

• "Шахтар" набрав 33 очки і вийшов у лідери, обійшовши за рахунок додаткових показників у турнірній таблиці УПЛ київське "Динамо". "Рух" (10 балів) займає 13-те місце.
  • У наступному турі "Шахтар" 28 лютого прийматиме луганську "Зорю". "Рух" днем раніше в гостях буде протистояти "Колосу".