Спалах коронавірусу на Прикарпатті: на гірськолижному курорті "Буковель" закриють ресторани і кафе
Спалах коронавірусу на Прикарпатті: на гірськолижному курорті "Буковель" закриють ресторани і кафе

Спалах коронавірусу на Прикарпатті: на гірськолижному курорті "Буковель" закриють ресторани і кафе

Через різке збільшення кількості хворих на COVID-19 в Івано-Франківській області на гірськолижному курорті "Буковель" закриють заклади громадського харчування та посилять карантинні заходи.

Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської облдержадміністрації.

Зазначається, що місцева влада спільно з керівництвом "Буковелю" визначили основні напрямні роботи курорту під час карантину:

  • закриття для відвідувачів ресторанів, барів та кафе;
  • створення на гірськолижних трасах та підйомниках спеціальної інфраструктури для забезпечення дотримання карантинних вимог відпочивальниками;
  • дотримання мешканцями готелів соціальної дистанції та суворого маскового режиму;
  • широке інформування відпочиваючих про карантинні заходи.

"Протягом останніх тижнів ми спостерігаємо різке збільшення кількості хворих на COVID-19. Область лідирує за щоденним добовим приростом осіб зі встановленим діагнозом коронавірусу. Найбільше таких хворих фіксують у м. Яремче, Надвірнянському, Богородчанському районах та обласному центрі. Саме тут впродовж новорічно-різдвяних свят були найбільші скупчення людей. Зараз ми маємо докласти всіх зусиль, щоб перервати ланцюг розповсюдження хвороби, зокрема, змушені запровадити суворіші карантинні заходи", - заявив голова ОДА Андрій Бойчук.

Нагадаємо, в Івано-Франківській області через високе зростання захворювання на COVID-19 обласна комісія ТЕБ і НС ухвалила рішення закрити заклади громадського харчування від 22 до 28 лютого, окрім роботи на виніс. В області від 22 лютого заборонили проводити будь-які масові заходи. Тут закриті кінотеатри, театри, нічні клуби та інші розважальні заклади. На Івано-Франківщині створено 16 блок-постів для запобігання поширенню COVID-19 та розгорнуто мобільний шпиталь.

Відео Новини України: скільки недужих зможе прийняти мобільний шпиталь на Прикарпатті

Перший в Україні мобільний шпиталь для хворих на коронавірус розгорнули на Прикарпатті. Сьогодні він починає роботу. Весь минулий тиждень в області стрімко зростала кількість інфікованих: щоденно їх реєстрували від 600 до майже 800. А ліжок у лікарнях не вистачало. Скільки недужих зможе прийняти шпиталь і коли відкриється для пацієнтів – дивіться. Більше про коронавірус

Новини України: скільки недужих зможе прийняти мобільний шпиталь на Прикарпатті
ТСН. 19:30
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber
Автор:
Ірина Загородня
Джерело матеріала
loader
loader