СБУ вивісила перед посольством РФ у Києві білборд з написом" Крим - це Україна"
СБУ вивісила перед посольством РФ у Києві білборд з написом" Крим - це Україна"

СБУ вивісила перед посольством РФ у Києві білборд з написом" Крим - це Україна"

Ось так виглядає тепер білборд біля посольства РФ / фото СБУ / Telegram

СБУ вивісила перед російським посольством у Києві білборд з написом "Крим - це Україна".

Фотографію білборда опублікувала прес-служба СБУ на своєму Telegram-каналі.

"Просто фото, просто посольство РФ в Києві, просто констатація факту: Крим - це Україна», - йдеться в повідомленні Служби безпеки України.

На банері, встановленому біля будівлі дипмісії на столичному Повітрофлотському проспекті, також зображена емблема СБУ.

Нагадаємо, раніше під посольством країни-агресора Російської Федерації також був білборд, присвячений службовцям контррозвідки Служби безпеки України. Однак місяць тому його демонтували.

Новини на тему:

  • В лютому з сайту СБУ прибрали зображення пам'ятника козака-переможця, який вбиває двоголового змія на території Донбасу.
  • Пізніше в СБУ виправдалися, що фото скульптури козака зникло з сайту, "тому що зараз відбувається його технічне і дизайнерське оновлення".
  • 25 серпня 2020 року у Києві в управлінні Центру спеціальних операцій СБУ "Альфа" демонтували плиту з іменами загиблих співробітників спецпідрозділу.
  • Після цього у СБУ сказали, що не розбивали пам’ятну плитузагиблим бійцям «Альфи», як про це повідомив політолог Тарас Березовець.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Автор: Денис Прядко

Теги за темою
Новини України СБУ Крим
Джерело матеріала
loader
loader