![На станціях метро «Університет» і «Хрещатик» шукають вибухівку](https://thumbor.my.ua/PCq4enmhric8C7V7ctnXUxlC1Ss=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F5ec970b784a03a459b73abefa5cc9bd2.jpg)
На станціях метро «Університет» і «Хрещатик» шукають вибухівку
Станції зачинили, триває перевірка
У Київському метрополітені зачинили на вхід та вихід дві центральні станції та пересадний вузол. Йдеться про станції метро «Університет» і «Хрещатик» та пересадний вузол на синю гілку.
Про це повідомили на Facebook-сторінці Київського метрополітену.
У дописі зазначили, що станції метро «Університет» і «Хрещатик», а також пересадний вузол на «Майдан Незалежності» зачинено на вхід та вихід.
«Надійшов анонімний дзвінок про мінування», – пояснили в метрополітені.
Наразі триває перевірка станцій.
Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила законопроєкт, яким посилюється відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян.
Зловмисникам відтепер загрожує до восьми років із конфіскацією майна.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)