Пригрозив ножем і забрав велосипед: в Одесі іноземець на дитмайданчику пограбував дитину
Пригрозив ножем і забрав велосипед: в Одесі іноземець на дитмайданчику пограбував дитину

Пригрозив ножем і забрав велосипед: в Одесі іноземець на дитмайданчику пограбував дитину

В Одесі на дитячому майданчику іноземець пограбував дитину, погрожуючи ножем. Зловмисника вдалось затримати.

Про це повідомили в ГУНП області.

Чоловік зав’язав із 8-річним хлопчиком розмову, а потім пригрозив йому ножем та відібрав велосипед. Мати дитини звернулась до правоохоронців. Зловмисника з награбованим затримали за "гарячими слідами" в кількох кварталах від місця події.

Підозрюваним виявився 33-річний виходець із сусідньої країни. Фігуранта помістили до ізолятора тимчасового тримання. Йому повідомили про підозру у злочині, передбаченого ч.1 ст.187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує від трьох до семи років позбавлення волі.

пограбування

Нагадаємо, в Херсоні затримали чоловіка, який вирвав мобільний телефон у 12-річного хлопчика. Інцидент трапився неподалік школи, де навчалася дитина.

Відео У Рівному затримали жінку, яка пограбувала 8-річного хлопчика

Жінку, яка минулого тижня пограбувала 8-річного хлопчика, затримали у Рівному. Нападниця підійшла до хлопчика ззаду, коли той заходив у під'їзд, закрила йому рота та силоміць потягла за будинок. Як усе було - зафіксувала камера спостереження. Дитина пручалася, але дарма. Жінка планувала відібрати мобільний телефон, але у хлопчика його не виявилося. Тож грабіжниця забрала кілька десятків гривень і втекла.

У Рівному затримали жінку, яка пограбувала 8-річного хлопчика
ТСН. 14:00
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

 

Відео Новини України: у Сумах неповнолітні крадії намагалися пограбувати квартиру

У Сумах мешканці багатоповерхівки допомогли патрульним затримати квартирних крадіїв. Люди почули в під'їзді шепіт і клацання ключів та розгледіли підозрілих, що нишпорять біля квартири одного з сусідів і намагаються її відчинити. Патрульні, що прибули за викликом, помітили біля будинку чоловіка в чорному та масці, який почав утікати. Його затримали першим. У під'їзді – ще двох, які вже встигли відчинити чужу квартиру. У їхніх кишенях виявили арсенал відмичок, викруток магнітних ключів та пристроїв для відкриття дверей.

Новини України: у Сумах неповнолітні крадії намагалися пограбувати квартиру
ТСН. Ранок
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber
Автор:
Віра Хмельницька
Джерело матеріала
loader
loader