![В Івано-Франківську чоловік на зупинці відлупцював двох підлітків](https://thumbor.my.ua/2d0lvfOJm6zQbsXcKZaMnTRWwwA=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F9cee4782abc6a30a4a53bdbfd9a5ff4d.jpg)
В Івано-Франківську чоловік на зупинці відлупцював двох підлітків
В Івано-Франківську 45-річний чоловік на зупинці громадського транспорту побивдвох 14-річних хлопців.
Про це повідомили у Нацполіції Івано-Франківської області.
Інцидент стався ввечері 20 березня. Підлітки сиділи на зупинці. До них підійшов чоловік та почав скандалити. Після цього він відлупцював неповнолітніх: одного вдарив у голову, іншого - в обличчя. Хлопці викликали швидку допомогу.
"Через декілька днів поліцейські встановили особу зловмисника та його місце знаходження. Йдеться про 45-річного мешканця Опришівців, Івано-Франківсьської ОТГ. При спілкування зі слідчими чоловік свою вину визнав і пояснив, що перебував напідпитку", - повідомили у поліції.
Слідчі здійснюють досудове розслідування за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, у Дніпрі чоловік побив 9-річного хлопчика на дитячому майданчику.
Відео Новини України: у Дніпрі чоловік побив 9-річного хлопчика через сварку з його сином
Бив головою об паркан, а потім ще й кулаками в обличчя. У Дніпрі дитячий майданчик перетворився на боксерський ринг. 46-річний чоловік так карав дев'ятирічного хлопчика, тому що малий посварився з його сином. Бій потрапив на відео з камер спостереження. Батьки побитого хлопчика вимагають покарання для агресивного чоловіка. А той після побиття дитини ховається від діалогу.
![Новини України: у Дніпрі чоловік побив 9-річного хлопчика через сварку з його сином](https://thumbor.my.ua/fI-djO4TLVT48wUBKyCYkq9wkwg=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fb351ec8875b6e358fe496b9a048a1db2.jpg)
- Facebook 1
- Telegram
- Messenger
- Viber
- Автор:
- Марія Бойко
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)