Все вирішив пенальті: "Динамо" перемогло "Шахтар" і наблизилося до чемпіонства в УПЛ

Донецький "Шахтар" програв київському "Динамо" в матчі 22-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Зустріч, що проходила в столиці на НСК "Олімпійський", завершилася з рахунком 1:0 на користь номінальних гостей.

Перший тайм був не багатим на гольові моменти. Єдину можливість відзначитися, яка з'явилася у гостей, "біло-сині" використали сповна. Карлос Де Пена впевнено реалізував пенальті, який заробив Віктор Андрієвський. Фолив на ньому Маркос Антоніо.

Після перерви "Шахтар" продовжив володіти м'ячем, але всерйоз потривожити Георгія Бущана за 90 хвилин гри "гірники" так і не змогли. Кияни ж без особливих проблем довели справу до перемоги, зігравши у другому таймі за рахунком.

• "Динамо" набрало 55 очок і практично забезпечило собі перемогу в нинішньому розіграші УПЛ. "Шахтар" за чотири тури до завершення чемпіонату відстає на 10 очок.
  • У наступному турі "Динамо" 25 квітня буде приймати "Інгулець", "Шахтар" цього ж дня в гостях зіграє з "Олександрією".