Немає лікарів - немає ліжок: у Харкові не розгортатимуть додаткові місця для хворих на коронавірус
Немає лікарів - немає ліжок: у Харкові не розгортатимуть додаткові місця для хворих на коронавірус

Немає лікарів - немає ліжок: у Харкові не розгортатимуть додаткові місця для хворих на коронавірус

У Харкові найближчим часом не планують розгортати додаткові місця для хворих на коронавірус. Все через те, що не вистачає технічного обладнання і їх немає кому обслуговувати - не вистачає медиків.

Про це розповіла під час сесії Харківської міськради Світлана Горбунова-Рубан, передає Depo.Харків.

За її словами у медзакладах немає умов та можливостей для створення нових ліжкомісць, а також, що не вистачає фахівців, які їх обслуговуватимуть - у Харкові з медзакладів звільнилися 2 тисячі медпрацівників.

Чиновниця зауважила, що міськрада зверталася до медпрацівників публічно, а також до наукових працівників з приводу працевлаштування у медзаклади міста, але охочих не виявилося.

"Без вирішення цих питань розгортання нових ліжок не має сенсу", - сказала віце-мер.

Нагадаємо, що Київ може вийти з "червоної" зони карантину до початку травневих свят, оскільки в столиці спостерігається позитивна динаміка за кількістю хворих на коронавірус.

Відео Коронавірус в Україні: 12 162 нових випадків інфікування  за минулу добу

12 162 нових випадків інфікування  - статистика коронавірусу вже звично до кінця тижня росте угору. Вдвічі більше, аніж напередодні, ушпиталених пацієнтів - майже 5 тисяч. 429 українців померло. Близько тисячі людей захворіло COVID-19 тільки у столиці. Скільки ж у Харківській області, лідерами також є Київська, Запорізька та Дніпропетровська область. А от найменше вирує недуга нині на Буковині і Закарпатті.  

Коронавірус в Україні: 12 162 нових випадків інфікування  за минулу добу
ТСН. Ранок
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

 

Автор:
Юлія Шевченко
Джерело матеріала
loader