Єврокубкові інтриги: "Десна" в меншості здійснила потужний камбек у матчі УПЛ проти "Колоса"

Чернігівська "Десна" зіграла внічию з ковалівським "Колосом" у матчі 24-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Зустріч на стадіоні ім. Ю. Гагаріна в Чернігові завершилася з рахунком 2:2.

Першими у грі вдалося забити гостям. На 30-й хвилині їх вперед вивів Кирило Петров. На 52-й хвилині В'ячеслав Чурко забив другий гол у ворота господарів.

Минуло всього сім хвилин, і "Десні" вдалося відіграти один м'яч. Результативним ударом зі штрафного відзначився Владислав Калитвинцев. На 67-й хвилині господарів підвів їхній капітан Владислав Огиря, який отримав червону картку за повторне попередження.

Але незважаючи на це, "Десна" змогла вирвати нічию в цій зустрічі завдяки автоголу Микити Кравченка на 83-й хвилині поєдинку.

• "Колос" (38 очок) посідає 4-те місце в турнірній таблиці УПЛ. "Десна" (37 очок) піднялася на 5-ту позицію.
  • У наступному турі "Десна" 5 травня в гостях зіграє з полтавською "Ворсклою". "Колос" цього ж дня також на виїзді зустрінеться з "Олександрією".