/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F8ac431ade57c537edb2b3db712eebb45.jpg)
Смертельна ДТП в Чернігівській області: п'яний водій вантажівки збив велосипедисток і ледь не втік за кордон
В Чернігівській області поліція затримала водія вантажного автомобіля, який в ніч на 3 травня в Городні збив двох велосипедисток і втік.
Про це повідомили в ГУНП.
Диспетчер екстреної меддопомоги розповів копам, що невідомий автомобіль наїхав на двох 33-річних місцевих жінок та зник. Медики доправили їх до лікарні. Проте одна з жінок померла.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F7a1333b6dc2777cd8b2c18644c7aae94.jpg)
На місці події правоохоронці виявили уламки від вантажного автомобіля та два велосипеди з ушкодженнями. Сліди від коліс свідчили про те, що авто рухалося в напрямку державного кордону до пункту пропуску "Сеньківка".
Від прикордонників Чернігівського загону надійшла інформація, що через цей пункт пропуску покинути межі країни намагається іноземець на вантажному авто з характерними для ДТП пошкодженнями. Прикордонники затримали водія до приїзду правоохоронців.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F3b2e1d2f1fab039a6d47b0d8c848a4cc.jpg)
Тест на стан алкогольного сп’яніння показав, що в організмі 36-річного іноземця було 0,9 проміле алкоголю. Слідчий відкрив провадження за частиною 3 статті 286-1 Кримінального кодексу України. Йому загрожує строк від 5 до 10 років. Наразі з водієм проводяться слідчі дії.
Нагадаємо, у місті Покровськ Донецькій області розслідують смертельну ДТП, яку влаштував п'яний водій. В результаті аварії загинув 45-річний чоловік.
- Автор:
- Віра Хмельницька

