Антикорупційні органи правопорядку ухвалили рішення про завершення досудового розслідування щодо підозрюваного експерта, повідомили у Національному антикорупційному бюро.
НАБУ та САП (Спеціалізована антикорупційна прокуратура) завершили розслідування справи екс-заступника директора з будівництва державного підприємства Український державний науково-дослідний і проектний інститут азотної промисловості і продуктів органічного синтезу Ольги Конопліної про допомогу в конфіскації у держави частини нафтопродуктопроводу Самара-Західний напрямок.
– НАБУ та САП завершили розслідування дій експерта, на підставі недостовірного висновку якої суд відмовив у визнанні права власності на частину нафтопродуктопроводів Самара-Західний напрямок за державою. 1 травня підозрюваній відкрили матеріали слідства для ознайомлення, – інформує бюро.
НАБУ і САП повідомили Конопліній про підозру у зловживанні повноваженнями та у введенні в оману суду.
За версією НАБУ, підозрювана склала завідомо хибний висновок, що став підставою для винесення рішення Господарського суду Рівненської області, який у серпні 2017 року відмовив у визнанні права власності на частину нафтопродуктопроводів Самара-Західний напрямок за державою. На думку детективів, експерт зробив цей висновок в інтересах ТОВ Прикарпатзахідтранс, що отримало у власність частину магістрального нафтопродуктопроводу Самара-Західний напрямок.
Накладення арешту на нафтопровід Самара-Західний напрямок
У лютому Вищий антикорупційний суд України наклав арешт на частину нафтопроводу Самара-Західний напрямок, який раніше був у власності держави.
Ним незаконно заволоділи службовці ТОВ ПрикарпатЗахідТранс. Вартість об’єкту становить понад 200 млн грн.
Джерело: Національне антикорупційне бюро