Піжонство Агуеро і відкладене чемпіонство: "Манчестер Сіті" програв "Челсі" в репетиції фіналу Ліги чемпіонів в АПЛ

"Манчестер Сіті" програв лондонському "Челсі" в матчі 35-го туру англійської Прем'єр-ліги. Зустріч на стадіоні "Етіхад" у Манчестері завершилася з рахунком 2:1 на користь гостей.

"Городяни" вийшли вперед перед самою перервою. Результативним ударом після пасу Серхіо Агуеро відзначився Рахім Стерлінг.

У компенсований до першого тайму час господарі могли забити другий м'яч і наблизити довгоочікуване чемпіонство. Однак Агуеро зіграв по-піжонськи, пробиваючи пенальті. Едуар Менді зловив м'яч після "паненки" від аргентинця.

На 63-й хвилині Хакім Зієш рахунок зрівняв, наказавши тим самим форварда "Манчестер Сіті" за нереалізований 11-метровий удар.

На 81-й хвилині "Челсі" забив другий м'яч, але він був скасований після перегляду відеоповтору моменту через офсайд.

Вирвати перемогу "сині" ж змогли на 90+2-й хвилині. Три очки гостям приніс точний удар Маркоса Алонсо з передачі Тімо Вернера.