В День пам’яті та примирення бойовики били по позиціях ЗСУ на Донбасі з гармат
В День пам’яті та примирення бойовики били по позиціях ЗСУ на Донбасі з гармат

В День пам’яті та примирення бойовики били по позиціях ЗСУ на Донбасі з гармат

Доба на Донбасі минула без втрат / фото УНІАН

Протягом минулої доби, 8 травня, російські бойовики на Донбасі 9 разів порушили режим припинення вогню. Втрат серед українських захисників та цивільного населення немає.

Про це повідомляється у ранковому зведенні штабу ООС.

Так, поблизу населеного пункту Південне ворог відкривав вогонь із заборонених Мінськими домовленостями артилерійських установок 122-го калібру та мінометів 120-го калібру.

Бойовики два рази здійснили обстріл із мінометів 82-го калібру та стрілецької зброї у районі Авдіївки та один раз у передмісті населеного пункту Опитне.

Біля Новгородського російські окупанти здійснили обстріл у бік позицій ЗСУ із великокаліберних кулеметів та гранатометів різних систем, а біля селища Золоте-4 – зі станкових протитанкових гранатометів.

Біля Мар'їнки противник двічі відкривав вогонь з протитанкових гармат калібру 100 мм та автоматичних станкових гранатометів. До того ж, російські окупанти здійснили обстріл цивільної інфраструктури міста.

На обстріли противника українські захисники відкривали вогонь у відповідь. Станом на 7 годину ранку, 9 травня, порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.

Вас також можуть зацікавити новини

  • Бойовики на Донбасі вчора 11 разів порушили "тишу"
  • Українські бійці збили два БПЛА бойовиків на Донбасі (фото)
  • Посольство США про обстріли інфраструктури на Донбасі: "Вимагаємо припинити агресію"

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Автор: Дмитро Захаров

Теги за темою
війна Донбас
Джерело матеріала
loader
loader