/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F276e8f99ed3ee2f24ef53cca5ffc24ac.jpg)
Дівчині з Чернівців, яку під час сварки підпалив рідний батько, зробили пластичну операцію
Дівчині з Чернівців, яку під час сварки з дружиною підпаливрідний батько зробили пластичну операцію.
Про це в Facebook написала волонтерка Катерина Пономарьова.
Дівчині зробили безкоштовну пластичну операцію в одній із київських клінік. Наразі не відомо, чи їй будуть потрібні додаткові операції.
Зазначимо, що 16-річну дівчину ріднийбатько облив бензином та підпалив 7 січня 2020 року. Він накинувся на доньку за те, що вона втрутилася в його суперечку з дружиною та заступилася за свою матір. Від смерті дівчину врятував старший брат.
Батьку затримали через кілька годин після нападу на доньку. Йому загрожує довічне ув'язнення.
Відео Новини України: чоловік облив себе і кімнату бензином і погрожував підпалити
Облив себе та кімнату бензином, погрожував підпалити та стріляв у копів. У Коростені Житомирської області спецпризначенці КОРДу затримали озброєного 45-річного чоловіка. Сталося це після сімейної сварки. До поліції зателефонувала 40-річна жінка. Сказала, що її співмешканець забарикадувався у кімнаті і погрожує підпалити оселю. У той час у будинку знаходилися троє дітей.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fb49cea6bb9d135a26af278e9529f7abb.jpg)
- Telegram
- Messenger
- Viber
- Автор:
- Марія Бойко

