/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Ffc211ffd7e30a326a5d4b6c5470ef578.png)
У Рівному сліпий на одне око собака тиждень жив з тілом господаря у квартирі
Без води і їжі собака на прізвисько Джулі тиждень жив з тілом господаря у замкненій квартирі. Сліпу на одне око тварину кілька років тому із притулку взяли мешканці Рівного. Власники любили та доглядали собаку. Але нещодавно власниця померла, а за кілька тижнів і її чоловік.
Як йдеться в сюжеті ТСН, кілька років тому сліпу на одне око Джулю із притулку взяло подружжя, яке за кілька років, на жаль, майже одночасно померло. Після того, як помер власник, тварина була з ним у квартирі, допоки тіло господаря не знайшли. Сусіди ж кажуть, що з квартири жодних підозрілих звуків чи лаю чутно не було.
Зі слів сусідів, коли відчинили двері квартири, зрозуміли, що Джуля без води та їжі біля бездиханного господаря просиділа з тиждень.
"Вона вибігла, розповідають, не могла напитися води. Потім вона лежала. Дуже сумувала, вона плакала, але без сліз", - каже місцева жителька Ніла Вовчик.
Але раптом собака зник. Сусіди хвилюючись за нього, почали шукати. Невдовзі він сам прийшов до будинку. Тоді зоозахисники його забрали і почали шукати Джулі нову родину.
"Наша Джуля дуже добра, мила, ласкава, дружелюбна з іншими тваринами і ми маємо велику надію, що вона потрапить до найкращої сім'ї", - зазначає зоозахисниця Іннеса Шишкіна.
І відгукнулося чимало людей. Але особливо перейнялася долею Джулі Світлана із Харкова. І от Джуля із Рівного збирається долати понад 800 км до своїх нових власників. Але і ця мандрівка була з пригодами: у метро з собакою категорично не пускали, потягом з Києва Джуля виїхати не змогла, бо, за правилами, треба викуповувати усе купе. Зрештою, поїхала вона автобусом.
Перший день у новій родині Джуля відсипалася з дороги, розповідає її нова власниця. А нині вона гордо прогулюється з хазяйкою парком.
Світлана зізнається, що теж тішиться чотирилапою. Розповідає, що Джулі дійсно дуже добра, компанійська і ласкава.
Вас також можуть зацікавити новини
- В Одесі після жорстокого побиття хаскі люди пікетували поліцію, вимагаючи покарати винного
- Львів'янин в інтернеті закликав до жорстокого поводження з тваринами - поліція відкрила справу
- У Харкові врятували пса, якому господар зламав щелепу та вибив зуби (відео)
- У Львівській області судитимуть чоловіка, який застрелив собаку
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram
Автор: Ірина Погоріла

