![Китай заборонив усі ультрамарафони та інші небезпечні спортивні заняття у країні](https://thumbor.my.ua/fFk6lPba0bp_R9vIQ5TTH9RD5Mk=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fad9181dc72d2c92f427cfec61b880e3e.jpg)
Китай заборонив усі ультрамарафони та інші небезпечні спортивні заняття у країні
![У Китаї призупинили всі марафони на довгі дистанції / фото pixabay.com](https://thumbor.my.ua/LNRPTUOHQNPffndChcVENIEzY6Y=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fe48425c9f2451be6b0b5faa610fcd68b.jpg)
Китай зупинив на невизначений термін усі ультрамарафони у країні після того, як 21 бігун загинув через погані погодні умови під час змагань у горах.
Про це повідомляє BBC.
Влада вирішила припинити проведення спортивних заходів з високим ризиком, в яких відсутній чіткий контроль, правила і стандарти безпеки.
Зокрема, до таких занять віднесли біг пересічною місцевістю, трекінг у пустелі, польоти у вінгсьютах та ультрамарафони.
Захід є тимчасовим, однак неясно, як довго триватиме таке призупинення.
Загибель учасників марафону в Китаї
Наприкінці травня через екстремальні погодні умови на північному сході Китаю загинув 21 учасник 100-кілометрового гірського марафону. Негода призвела до переохолодження марафонців, частина з них зникла, а змагання зрештою припинили.
Місцева влада організувала рятувальну операцію, на пошуки відправили понад 700 людей. Зі 172 учасників марафону вижила 151 людина. Вісьмох із них відправили до лікарні у стабільному стані. 21 марафонець загинув.
За словами рятувальників, однією з найбільших загроз для учасників марафону могли стати низькі температури, адже у тих, хто змагався, не було теплого одягу.
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram
Переклад: Катерина Комолова
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)