На Київщини двоє маленьких дітей провалились у вуличний туалет: старша дівчинка померла, а її брат - в реанімації
На Київщини двоє маленьких дітей провалились у вуличний туалет: старша дівчинка померла, а її брат - в реанімації

На Київщини двоє маленьких дітей провалились у вуличний туалет: старша дівчинка померла, а її брат - в реанімації

На Київщини діти впали до вигрібної ями / фото facebook.com/pol.kyivregion

На Київщини діти впали до вигрібної ями: 10-річна дівчинка померла, а її 4-річний брат - у реанімації.

Як повідомляє прес-служба поліції Київщини, інцидент стався у селі Кийлів Бориспільського району.

Правоохоронці встановили, що діти гуляли поблизу колишньої бази відпочинку та попросились у охоронця до вбиральні. Чоловік пустив їх до вуличного туалету. Хлопчик провалився до сантехнічного отвору, а сестра намагалася його врятували, однак також потрапила до ями.

За даними поліції, охоронець почув крики дітей та кинувся на допомогу. Разом із ще одним свідком подій вони витягли дітей з ями непритомними та викликали «швидку». Лікарі констатували смерть 10-річної дівчинки. Хлопчика доправлено до реанімаційного відділення місцевої лікарні.

На місці події працюють працівники слідчого управління поліції Київщини, група реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група та ювенальні поліцейські Бориспільського районного управління поліції, а також служба у справах дітей.

Наразі правоохоронці з’ясовують обставини трагедії. Вирішується питання щодо її правової кваліфікації.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Побили вдома до напівсмерті: у Дніпрі трирічній дівчинці провели трепанацію черепа (відео)
  • У Києві у сміттєпроводі багатоповерхівки знайшли тіло чоловіка - ЗМІ
  • У Херсоні жінка народила вночі прямо під стінами ТРЦ

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Автор: Антоніна Доломанжи

Джерело матеріала
loader
loader