/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F247%2F6fb99df3103d4df9cfee53a3f51e8d5d.jpg)
Шахрай видурив у 50-річної чернівчанки 17 тисяч гривень
Правопорушник використав традиційну схему видурювання грошей: незнайомець зателефонував до жінки на мобільний телефон та представився працівником банку. Незаконно отримавши персональні дані карткового рахунку заявниці, зняв з нього кошти. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.
Вчора, 14 червня, на спецлінію поліції «102» надійшло повідомлення від 50-річної місцевої жительки про те, що невідома особа шахрайським шляхом заволоділа її майже 17 тисячами гривень.
За вказаним фактом дізнавачі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.
Правоохоронці нагадують буковинцям, що за жодних обставин громадяни (телефоном чи особисто) не повинні розголошувати чи оприлюднювати інформацію про свої рахунки, до яких належать:
- термін дії пластикової картки;
- PIN-код;
- слово-пароль;
- cvv2/сvc2 коди.

