![Не выдержал сплетен об измене жены: в Донецкой области будут судить мужчину, убившего соседа](https://thumbor.my.ua/EwS16SkQ8Kk-5uBa8vMsqnwEyas=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2Fc1fd895369f661d6557e4ab7794d368d.jpg)
Не выдержал сплетен об измене жены: в Донецкой области будут судить мужчину, убившего соседа
В одному із сіл Покровського району за вбивство судитимуть 31-річного чоловіка. На тлі ревнощів до дружини він зарізав свого сусіда.
Інцидент стався у селі Миколаївка ввечері 22 березня. Напередодні підсудний посварився з дружиною, оскільки дізнався про її ймовірні зради.
Не збираючися миритися з почутим, чоловік схопив ножа і вдерся до будинку суперника.
Після спроб з’ясувати стосунки він наніс чоловіку два ножові удари в живіт і один – в область серця.
Як підтвердила судмедекспертиза, від отриманих поранень сусід подружжя загинув на місці.
Досудове розслідування здійснювалося за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) КК України. Найближчим часом суд розпочне перші слухання у справі.
За скоєне 31-річному чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.
![loader](/files/images/preloader.gif)