
США у День кримськотатарського прапора закликали Росію припинити окупацію Криму
КИЇВ. 26 червня. УНН. Посольство США в Україні у День кримськотатарського прапора закликає Росію поважати свої зобов'язання за Мінськими домовленостями та вимагає припинення окупації Криму. Про це УНН повідомляє з посиланням на посольство.
Цитата:
"У День кримськотатарського прапора ми вшановуємо кримськотатарський народ. Ми закликаємо Росію поважати свої зобов'язання за Мінськими домовленостями та вимагаємо припинення окупації Криму", - йдеться в повідомленні.
Доповнення
Сьогодні в Україні відзначається День кримськотатарського прапора. Прапор був затверджений у 1917 році, а саме свято почало відзначатися з 2010 року та було закріплене рішенням V Курултаю кримськотатарського народу.
Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи в середу, 23 червня, прийняла резолюцію про захист прав кримських татар, які проживають в анексованому Росією Криму, а також в черговий раз підтвердила, що не визнає окупацію Криму і Севастополя Росією.
Українська делегація, коментуючи перспективи розгляду кримського питання в ПАРЄ заявила, що вони очікують опір з боку росіян.

Шлях до пекла, – у 24 ОМБр розповіли, де масштабно знищують росіян попри їхні маневри

Графіки відключення світла в Запоріжжі 22 квітня: енергетики зробили попередження

Росія втратила пляжі Анапи та Сочі через екологічну катастрофу, – Андрющенко

На Куп’янському напрямку нацгвардійці взяли у полон російських піхотинців

Окуповані шахти Донбасу йдуть під ліквідацію: інвестори з Росії відмовляються

Цьогорічна господарка конкурсу Eurovision Швейцарія наразі лише 22-га.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F1a242bc7c1a098606bebadcdb5d30870.jpg)