Італія перемогла Бельгію у чвертьфіналі Євро

У матчі 1/4 фіналу Євро-2020/21 збірна Італії перемогла Бельгію – 2:1.Що потрібно знати про гру в Мюнхені?Незарахований гол Джорджо К'єлінні. Капітан італійців забив на початку матчу після стандарту, але його гол не зарахували через порушення правил.Рівна гра. Обидві команди ствроювали моменти біля воріт суперників.Перевага Італії в середині поля. Команда Роберто Манчіні виграла середину поля та змогла закрити лідера бельгійців Кевіна Де Брюйне, який вів гру Бельгії. Тільки під кінець матчу бельгійці змогли отримати контроль над серединою поля.Бельгія не змогла побороти високий пресинг італійцівРезультативне завершення першого тайму. В останні 15 хвилин гри Італія забила двічі, а Бельгія змогла відповісти голом Ромелу Лукаку із пенальті.Шедевр Лоренцо Інсіньє. Лідер "Наполі" забив красивим дальнім ударом у дев'ятку воріт Тібо Куртуа.Бельгійці не реалізували свої моменти у другому таймі. Після перерви команда Роберто Мартінеса мала 2-3 хороших моменти забити, але так і не змогла зрівняти рахунок.Надійна гра Доннарумми. Воротар італійців провів сильний матч. В потірбний момент виручав свою команду, надавав впевненості захисникам. Пропустив тільки із пенальті.Бельгія не спромоглася на фінальний штурм. В останні 10-15 хвилин у бельгійців нічого не виходило в атаці. Моментів не було. Вони збилися на навалу. Заміни не посилили гру.Тренерська перемога Манчіні. Італія буквально "задушила" Бельгію високим пресингом. Бельгійці не могли спокійно розігрувати м'яч та показати свій потенціал. Багато сил йшло на захист власних воріт та доведення м'яча до воріт Італії. Італія закономірно вийшла в півфінал.Матч гідний фіналу. Якісь футболу, швидкості були на високому рівні. Обидва суперники показали хорошу фізичну, тактичну підготовку та індивідуальну майстерність.

6 липня Італія зіграє проти Іспанії в півфіналі Євро. Початок гри о 22:00.3 липня збірна України зіграє проти Англії в 1/4 фіналу Євро. Початок гри о 22:00. Текстову трансляцію читайте на нашому сайті.