/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F0d9c07e3-ffe0-4252-8bc3-003160aae8d4.jpeg)
УПЦ готує урочистості на честь 1033-річчя Хрещення Русі
Як повідомляє Центр інформації УПЦ, відбудуться богослужіння на Володимирській гірці та у Києво-Печерській лаврі, а також всеукраїнський Хресний хід.
На Володимирській гірці 27 липня в 13.00 почнеться подячний молебень, який очолить Митрополит Онуфрій у співслужінні архієреїв Української Православної Церкви.
Після завершення молебню відбудеться великий Хресний хід у Свято-Успенську Києво-Печерську лавру, де буде звершено всенічне бдіння.
28 липня, в день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира, Предстоятель УПЦ Митрополит Онуфрій очолить Божественну літургію на площі перед Успенським собором Лаври. Початок - о 09.00.
До Києва на урочистості на честь Дня Хрещення Русі прибудуть православні святині з різних куточків України: чудотворні ікони Пресвятої Богородиці: Почаївська, Святогірська, Касперовська, Зимненська, ікона з мощами святого рівноапостольного великого князя Володимира та інші.
У 2020 році Хресний хід віруючих УПЦ в Києві не відбувся через заборону на масові заходи під час пандемії.
У 2019 року у Хресному ході у День Хрещення Русі взяли участь понад 300 тис віруючих Української Православної Церкви.

