/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2Fbe9d5ef1-d8fe-4826-834c-8acd086cf598.png)
Під Одесою спалахнула масштабна пожежа, горить приміщення АТБ
У селі Нерубайське сталася масштабна пожежа в складському приміщенні компанії ІЛС. Вогонь швидко поширився на території приміщення, ситуація ускладнилася поривчастим вітром.
Про подію повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.
Пожежа спалахнула в триповерховій будівлі
Як повідомляє першоджерело, через коротке замикання (за попередніми даними) виникла серйозна пожежа в складському приміщенні компанії ІЛС. Будівля, де зберігається м'ясна продукція, має три поверхи. Вогонь дуже швидко поширився по території приміщення, що сильно ускладнило роботу пожежників і рятувальників.
Станом на 11:29 ситуацію вдалося локалізувати на площі приблизно 10 тисяч квадратним метрів. На місці НС працюють 84 рятувальники і 22 одиниці техніки. Пожежа спалахнула біля траси Одеса-Київ, між селами Холодна Балка і Велика Балка (обидва входять до складу Нерубайської громади).
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F294a899d-5d8f-44d1-9f21-faf24f75b258.jpeg)
За повідомленням рятувальників, жертв і постраждалих від вогню немає. Хоч команда пожежників працює на повну силу, вогонь дуже швидко проник в багато приміщень всередині складу, де його гасити досить складно. Плюс не на боці рятувальників поривчастий вітер, який ганяє по околицях задушливі клуби диму і сильніше розбухує пожежу. Принаймні, локалізація здійснена, далі за пожежниками швидко і ефективно її ліквідувати.
Вся продукція всередині будівлі знищена
Передбачається, пожежа почалася від зовнішнього блоку системи кондиціонування. Спочатку вогонь займав приблизно 2 тисячі квадратних метрів, але на його шляху траплялася продукція і речовини легкого загоряння, що призвело до дуже швидкого поширення. Природно, пожежній службі не вдалося врятувати те, що зберігалося на території складу, який, як було сказано вище, належав компанії ІЛС (центр логістичних послуг).
Нагадаємо, в Німеччині спалахнула масштабна пожежа на території величезного підприємницького парку, де зберігалося багато вибухонебезпечних речовин, сміттєспалювальний завод і фабрика з переробки відходів. Величезні хмари диму понесли в атмосферу шкідливі і небезпечні компоненти.
Раніше портал MY.UA повідомляв, що у Донецькій області вибухнула шахта, є загиблий і багато постраждалих.
Також ми писали, що вибухнув хімічний завод, вирують величезні стовпи диму, з'явилися відео очевидців.
Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.

