![У Хмельницькій області засудили чоловіка до 3 років за "карантинні" 8 тисяч гривень](https://thumbor.my.ua/_g0Wbr4bn_ap20fxs6BFZFMoukE=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fac23f146b355eca12cba1944885d5563.jpg)
У Хмельницькій області засудили чоловіка до 3 років за "карантинні" 8 тисяч гривень
У період карантину чоловік отримував зарплату у повному обсязі, тож не мав права на допомогу від держави.
У Хмельницькій області 71-річного чоловіка засудили до 3 років позбавлення волі із випробувальним терміном 1 рік за те, що він незаконно подав заявку на "карантинну" виплату від держави у 8 тисяч гривень та отримав ці кошти.
У вироці Нетішинського суду зазначається, що обвинувачений у період карантину і внесення його населеного пункту до "червоної зони" працював і отримував зарплату у повному обсязі, тому не мав права претендувати на матеріальну допомогу.
Чоловік на підставі поданої електронної заяви, на банківський рахунок незаконно отримав 8 тисяч гривень з Державного бюджету, через що і постав перед судом.
Чоловік визнав свою провину, розкаявся та уклав угоду із прокурорами.
Нагадаємо, право на грошову компенсацію від держави у розмірі 8 тисяч гривень мали ті підприємці та працівники, діяльність яких постраждала через введення в регіоні суворих карантинних обмежень "червоної зони". В Україні вже завершили виплати "карантинної" допомоги. У Мінсоцполітики відзвітували, що загальна сума виплат склала майже 3 мільярди гривень.
Полякова назвала державні компенсації ФОПам "смішними"
![Полякова назвала державні компенсації ФОПам "смішними"](https://thumbor.my.ua/buYQMME_AUhieOUoxrJZIPSUSGU=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fad3b010343d68710697629839a1732d9.jpg)
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)