/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F3c5fe4339f0215899d794b3b6a2a8c23.jpg)
Одеська ОДА запропонувала перенести початок навчального року заради туризму
Одеська обласна державна адміністрація запропонувала перенести початок навчального року в Україні з 1 на 20 вересня.
Таку ініціативу в середу, 18 серпня, підтримали місцеві депутати. Їх також підтримало керівництво Миколаївської та Херсонських ОДА.
Пропозиція мотивується висновком науково-експертної ради, яка прийшла до висновку, що продовження туристичного сезону дасть значний економічний поштовх для соціально-економічного розвитку цих регіонів.
Вчені відзначили, що історично курортний сезон в Одеській області зазвичай починався з середини травня, але в минулі роки через кліматичні зміни погода в кінці весни і початку літа значно погіршилася.
При цьому туристи характеризують вересня як оксамитовий сезон, тобто найкращий час для приїзду в південні області.
Згідно з розрахунками Одеської ОДА, у вересні приморські регіони можуть додатково заробити до 600 млн грн.

