/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2Fff0a8821-ee65-46ac-b236-1dbf9b7a7c35.png)
Віктора Ющенка в нетверезому стані спіймали за кермом у Львові
У середині липня нетверезого водія Volkswagen Polo Віктора Ющенка двічі зупиняли на вулиці Львова з 3,13 проміле алкоголю в крові. Йому виписали чималий штраф.
Подробиці події читайте в постанові Шевченківського районного суду.
Спіймали майже на одному і тому ж місці
Першоджерело повідомляє, що 13 липня у Львові ближче до півночі співробітниками патрульної поліції на проспекті Чорновола, 69а був зупинений громадянин Віктор Ющенко. Він перебував у стані сильного алкогольного сп'яніння. Правоохоронні органи не зніяковіли, дізнавшись, що ім'я та прізвище городянина повністю збігається з ім'ям третього президента України, і виписали йому адміністративний протокол за ч.1 ст. 130 (водіння автомобілем у стані алкогольного сп'яніння).
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F1b79e80c-18ad-44f2-80d5-5ff2b1084ddc.png)
Дивно, що патруль відпустив пана Ющенка, якщо брати до уваги, що пристрій Drager показав результат 3,45 проміле (в 17 разів вище дозволеної норми). Тим не менш, чоловік зміг вийти сухим з води під чесне слово. Але його мешканець Львова не стримав. Вже за годину, о 23: 54, практично за тією ж адресою (проспект Чорновола, 67), чоловік знову попався співробітникам патруля.
Покарання і великий штраф
Вдруге Drager видав результат в 3,13 проміле. Не набагато менше, ніж спочатку. Тоді вже порушника відпускати не стали, а оформили протокол за ч.1, ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення - "Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції".
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2Ff28a503a-7b70-4545-8bf1-ead011f79684.jpeg)
Суд призначив Віктору Ющенку штраф у розмірі 17 тисяч гривень за кожен випадок нетверезого водіння (34 тисяч у сукупності) плюс 454 гривні судового збору, а також заборонив водити автомобіль протягом 2 років. Горе-водій повністю визнав свою провину.
Раніше портал MY.UA повідомляв, що у Києві перекинувся автобус з 48 пасажирами: вціліли далеко не всі.
Також ми писали, яку машину купити в 2021 році: топ кращих і гірших.
Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.

