/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F247%2F3d1ef8b56bc2d06f01f80ebc5d2de96c.jpg)
Рятувальники провели рейди серед населення у Чернівецькому районі
З початку року на території Чернівецької області сталося 797 пожеж, більшість з них у житловому секторі. Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області.
Основними причинами виникнення пожеж стає нехтування громадянами елементарних правил пожежної безпеки: паління в ліжку, перенавантаження або несправність електромережі, спалювання сухої трави чи сміття на присадибних ділянках. Саме тому, рятувальники постійно проводять профілактичні бесіди з людьми у житловому секторі задля зменшення кількості пожеж.
Вчора, 31 серпня фахівці Служби порятунку провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями міста Чернівці та Чернівецького району.
Під час рейду рятувальники нагадали співрозмовникам основні правила пожежної безпеки в побуті та наголосили на їх неухильному дотриманні. Окрему увагу людей зосередили на правилах пожежної безпеки при використанні електропобутових приладів, газового обладнання та недопущенні дитячих пустощів з вогнем.
Усім співрозмовникам рятувальники вручили листівки на протипожежну тематику.

