Україна здобула ще чотири медалі на Параолімпіаді

Збірна України здобула на Параолімпіді ще три срібних та одну бронзову нагороди.Віктор Дідух у парі з Максимом Ніколенком взяли "срібло" з настільного тенісу.Українські тенісисти у фіналі програли китайському дуету Чжао Шуай та Пен Вейнаня - 2:0. Антон Коль на дистанції 50 метрів на спині здобув також срібну нагороду.Український плавець подолав дистанцію з другим часом - 1:13.78. Параолімпійським чемпіоном став Іяд Шабалі з Ізраїлю.Легкоатлетка Оксана Ботурчук фінішувала другою у бігу на 100 м. Впевнену перемогу здобула кубинка Омара Дуранд.Денис Остапченко посів третє місце у запливі вільним стилем на дистанції 50 метрів.Для Коля ця срібна медаль стала вже другою у Японії. До цього Антон підійнявся на другу сходинку п'єдесталу на дистанції 100 м. Загалом у його кар'єрі вже чотири паралімпійські нагороди.В індивідуальних змаганнях Дідух здобув "срібло", а Ніколенко виграв бронзову нагороду.Для Остапченка це вже друга медаль у Токіо. Українець 29 серпня завоював срібну медаль на дистанції 50 м на спині

Українські параолімпійці принесли вже 84 медалі у Токіо - 20 золотих, 39 срібних та 25 бронзові. Україна залишається у топ-5 найкращих збірних загального медального заліку.