Українець став найтитулованішим спортсменом Параолімпіади

Український плавець Максим Крипак став найтитулованішим спортсменом на Параолімпіаді-2020.На Іграх в Токіо Крипак завоював сім медалей: п'ять золотих, одну срібну та одну бронзову. Про це повідомляє Tribunа.Українець гарантував собі статус найтитулованішого спортсмена Параолімпіади ще до її офіційного завершення.У його найближчого переслідувача - білоруського плавця Ігоря Бокія - 5 нагород (всі золоті).Українець став чемпіоном Параолімпіади в комплексному плаванні на дистанції 200 метрів, на 100 метрів і 400 метрів вільним стилем, а також на стометрівках на спині та батерфляєм.Срібну медаль він завоював у запливі на дистанції 50 метрів вільним стилем, а бронзу - в естафеті.Загалом на рахунку Крипака тепер 15 медалей Паралімпійських ігор (10 з них - золоті).Параолімпіада в Токіо стартувала 24 серпня і пройде до 5 вересня. Україну на змаганнях представляють 143 спортсмени в 15 видах спорту. Найбільше представництво в України в плаванні (40 спортсменів) та легкій атлетиці (32).