![Прибуток сягав мільйони гривень: СБУ викрила банду, яка продавала наркотики через Telegram](https://thumbor.my.ua/PsKNA2YkoEZL7ZF2kXflVsFtw84=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F42%2F22aeca61fedac701bcfe7a9a8281e1b1.png)
Прибуток сягав мільйони гривень: СБУ викрила банду, яка продавала наркотики через Telegram
У Хмельницькій області працівники СБУ викрили банду, яка щомісячно збувала до різних регіонів України оптові партії наркотиків на мільйони гривень. Розрахунок за "товар" здійснювали з використанням криптовалют та електронних платіжних систем. Про це повідомляє пресслужба СБУ.
"Для реалізації "товару" учасники групи створили масштабну інтернет-платформу у месенджері Telegram. На ній ділки пропонували своїм клієнтам кокаїн, LSD, амфетамін, наркотик А-PVP та канабіс", – наголосили в СБУ.
![Наркотики](https://thumbor.my.ua/pxnFd5uMm3TiogzznVTou-d4pbk=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F76%2F8af215492fff47964af7fcbb1d1dc6be.jpg)
Щоб приховати протиправну діяльність, зловмисники використовували профілі месенджеру, які були зареєстровані на мобільні номери іноземних операторів зв’язку.
Заборонені речовини збували до Київської, Хмельницької, Львівської, Вінницької, Чернівецької і Тернопільської областей.
В СБУ зазначили, що наркобізнес організували декілька мешканців Хмельницького. Наразі їм повідомлено про підозру.
Як повідомляв 5.UA, нещодавно СБУ ліквідувала канал контрабанди наркотиків до окупованого Донецька.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)