/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F63%2F23cfa36543874cf5aa8288599673359d.jpg)
Бронежилети та балістичні пояси: Литва планує безкоштовно передати Україні військову амуніцію на понад пів мільйона євро
Литовський уряд планує подарувати українській армії бронежилети та балістичні пояси. Загальна вартість військової амуніції становить 677 тисяч євро. Про це інформує видання Klaipeda Diena.
Уряд Литви підготував відповідний проєкт постанови. Допомогу нададуть на прохання української влади.
Так, представники Міноборони Литви заявили, що українській армії подарують 490 бронежилетів вартістю 617 тисяч євро. Окрім цього нададуть 490 балістичних поясів вартістю 59 тисяч євро.
Литовці зазначили, що у такий спосіб допомагають Україні в боротьбі з підконтрольними Росії бойовиками на сході країни. Підтримку від Вільнюса українська сторона отримує з перших днів війни. Мовиться не лише про озброєння та боєприпаси, а й інформаційну підтримку в Євросоюзі.
Як відомо, Україна також підтримує Литву. Зокрема, в боротьбі з потоком нелегальних мігрантів з Білорусі. 15 вересня 2021 року з України до Литви доставили останню частину гуманітарної допомоги.

