/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F12%2F04941a529d1a08bfe67ed1be1ba5e9e7.jpg)
Петраков заявив журналістам: Так приємно - ви мене всі так ненавидите
Джерело - Чемпіон.
В. о. головного тренера збірної України Олександра Петракова вважає, що всі журналісти його ненавидять.
Про це заявив сам фахівець.
"За півтора місяці, що перебуваю біля керма збірної, мені так приємно - ви мене всі так ненавидите, стільки про мене статей, гидот.
Я, чесно, став сильнішим - спасибі вам величезне, дякую. У мене мотивація така зараз, мля, божевільна. Мене так ненавидять - клас.
Чому вважаю, що до мене стільки негативу в пресі? Я вже не читаю. Мені досвідчені люди підказали взагалі не читати в інтернеті. Знаєте, я це зробив і відчуваю себе чудово. Книги взяв з собою, буду читати їх.
Всім бажаю здоров'я і добра. Бачите? Ви мене критикуєте, а я вам бажаю, здоров'я, добра і щастя вашим родинам", - заявив Петраков.
Раніше, Петраков не побажав пояснити невиклик Маліновського до збірної України.

