Столицю Японії сколихнув найсильніший за останні 10 років землетрус – зупинилися поїзди та метро
Столицю Японії сколихнув найсильніший за останні 10 років землетрус – зупинилися поїзди та метро

Столицю Японії сколихнув найсильніший за останні 10 років землетрус – зупинилися поїзди та метро

У районі Токіо в четвер увечері, 7 жовтня, стався найсильніший за останнє десятиліття землетрус. У результаті потужного землетрусу в Японії постраждали 32 людини, троє з них серйозно. Лихо також пошкодило підземні водопровідні труби, зупинило роботу поїздів та метро. Про це повідомляє ABC з посиланням на агентство по боротьбі з пожежами і стихійними лихами.

За даними агентства, під час аварійної зупинки потяг частково зійшов з рейок у східній частині Токіо, в результаті чого троє пасажирів впали і отримали легкі травми.

Поліція префектури Тіба, де було поранено 11 людей, повідомила, що дві жінки в різних місцях вивихнули щиколотки, коли їх кинуло на землю під час землетрусу.

Решта постраждалих були поранені у префектурах Канагава, Сайтама і Гунма.

За даними агентства, багато пасажирів нічних поїздів опинилися в скрутному становищі, тому що рейси швидкісних експресів та 16 місцевих залізничних ліній були скасовані.

Як повідомляється, магнітуда землетрусу склала 5,9. Це був перший раз, коли люди в центрі Токіо відчували настільки сильні поштовхи після сильного землетрусу 11 березня 2011 року, яке спустошило північний схід Японії, викликало цунамі і ядерну катастрофу на АЕС "Фукусіма".

Землетрус також викликав відключення електрики в сотнях будівель, також зафіксовано 28 випадків, коли люди опинялися в пастках у ліфтах.

Як відомо, днем раніше понад 20 людей загинули та 200 отримали поранення в результаті землетруси в Пакистані. В результаті землетрусу впали сотні глиняних будинків. Відомо, що серед загиблих шестеро дітей.

Теги за темою
загиблі Японія
Джерело матеріала
loader
loader