![Instagram заохочуватиме підлітків за “відпочинок” від соцмережі](https://thumbor.my.ua/0wQPp432APp4Ln3AOP9IAV6BJpo=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F03464fdabf49961e94a5351d0205b4ee.jpg)
Instagram заохочуватиме підлітків за “відпочинок” від соцмережі
Про це заявив віце-президент Facebook з глобальних питань Нік Клегг.
— Якщо контент в соцмережі негативно впливатиме на підлітків, наші системи підштовхуватимуть юних користувачів до перегляду фото чи відео іншої тематики, — заявив Клегг.
Сервіс також надасть батькам більше контролю над обліковим записом дитини — з’являться різні налаштування, які дозволять більш точно налаштувати критерії зображуваного контенту.
Можливо, вони стануть доступними для користувачів найближчим часом.
Подібні зміни в сервісі можуть бути пов’язані з недавнім скандалом.
До цього моменту Facebook всіляко виправдовувала свої соцмережі, посилаючись на неточні дослідження і перекручування фактів.
Намі, який працював у компанії як радник та інвестор ще з самого початку.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)