/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2Fd718cb26ccd36d45d343e0b26f97bd56.png)
Марш нації у Києві до Дня захисників і захисниць України: онлайн-трансляція
У Києві 14 жовтня відбудеться великий Мaрш нaції до Дня захисників і захисниць, Дня козацтва, Дня Української повстанської армії (УПА) та Покрови, організований Національним корпусом.
Мета заходу – вшaнування пам’яті героїв, які загинули за незалежність Укрaїну.
У заході беруть участь члени націоналістичних організацій, громадські активісти, волонтери, ветерани війни на Донбасі.
Вони почали збиратися з 12.00, а о 13.30 Марш нації від парку Тараса Шевченка. Його учасники пройдуть центральними вулицями столиці – від бульвару Тараса Шевченка до Майдану Незалежності, а потім до Офісу президента. Триватиме захід близько чотирьох годин.
Через проведення Маршу нації у центрі Києва з 13.30 до 18.30 буде перекрито частину вулиць.
Протягом трьох годин для транспорту будуть перекриті вулиця Володимирська, бульвар Шевченка, вулиця Хрещатик до Михайлівської площі, а також вулиці Героїв Небесної Сотні та Банкова.
Столичні правоохоронці посилено патрулюють вулиці міста та громадські місця з метою недопущення порушень публічного порядку та карантинних обмежень.
Фото: Нацкорпус

